х ф Захар Беркут #446

Talk about your Religions here.
Post Reply
Jasondat

х ф Захар Беркут #446

Post by Jasondat » Tue Jun 30, 2020 9:40 pm

х ф Захар Беркут #446

Image

Дивитися фiльм Захар Беркут

Всеукраїнська прем’єра фільму «Захар Беркут» відбудеться 10.10.19.

Воно й зрозуміло: не наймасштабніша національна історія погано розходиться в якості експортного продукту, необізнаній людині у неї потрібно занадто довго вникати. Саме тому ми створюємо можливість платної щомісячної підписки – Mind Club. І для мене це стало головним недоліком «Захара Беркута». І тому, прочитавши, побачивши цю стрічку, я знав, про що я сьогодні хочу розповісти”, – підкреслив Сеітаблаєв. Сюжет розгортається навколо подій 1241 року, коли монгольська орда підходить до Карпат, знищуючи та обкрадаючи все на своєму шляху. Читайте також: «Літо, а на мені шуба»: у Львові розповіли, як знімали «Захара Беркута»

Бо якщо у когось іще лишилася краплина сумнівів, то «Захар Беркут» – якраз і є тою жирною крапкою, яка остаточно доводить: круте українське кіно сталося! Однак боярин Тугарин-Вовк бажає бути одноосібним правителем краю, а тому вступати зі смердами в рівноправні відносини не має наміру. Ворог на підході до Карпат. Слоган: У свободі моя сутність Ну і, зрештою, з точки зору «нашого» – це, поза всякими сумнівами, винятковий фільм. “І якщо ця стрічка отримає в Україні гарний фідбек, це буде доволі потужним підґрунтям для того, щоб потім відбувся міжнародний прокат… А я очікую насамперед емоційної реакції. Однак незалежні і відважні карпатці разом із Захаром Беркутом мають свій план як зупинити ворога.

Ба більше: все сказане має якийсь зв’язок із тим, що ми бачимо на екрані. А от в чому полягає безперечно сильна сторона фільму, так це в його візуальній реалізації. "Я люблю історію. «Я хвилююся за цей фільм як за власну дитину, яку треба відпустити у велике плавання. Безумовно, це найправильніший шлях до того, щоб зробити картину живішою, а не картоннішою. Вони справжні чоловіки, справжні актори. Ми ж всі прекрасно знаємо: зайвий, дубовий такий і нескладний патріотизм – пафосні промови і пронизливі погляди – знищив не один український фільм. Костюми і прикраси - копії з музеїв

Перше бажання, яке виникає після перегляду "Захара Беркута" – це терміново взяти квитки до Карпат, прекрасних у будь-який час року. Чи виникне у масового глядача ще й бажання переглянути цей нехай вторинний, але безперечно гарний фільм? За відповіддю на це питання треба йти в кінотеатр особисто. Принаймні, естетичне задоволення вам точно забезпечено.«Захар Беркут» – історичний бойовик режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна, масштабний вітчизняний блокбастер з бюджетом понад 110 000 000 гривень, знятий англійською мовою і відверто розрахований на світовий прокат. Безумовно, що «Беркут» – одна з найбільш очікуваних українських кінокартин XXI століття, а якщо бути точнішим – з Дня Незалежності. Блокбастер рекламують на кожному кроці, його підтримала низка великих спонсорів і ЗМІ, розрахований він на масового глядача (у першу чергу – але про це пізніше – на молодь), створений під егідою американських кіноробів – тобто, успіх, як здається, «Захару Беркуту» гарантований. Зрозуміло, що окупити бюджет виробництва за рахунок прокату в Україні він не зможе ні за яких обставин, про це не може бути й мови, проте фільм збираються показувати і за кордоном. І якщо все складеться вдало, якщо «Захар Беркут» окупиться за рахунок прокату у світі і доведе конкурентоспроможність українського великобюджетного кіно на світовому ринку, тоді можна буде відкривати шампанське і святкувати справжній розквіт вітчизняного кіновиробництва… Так, хотілося б у це вірити, але якось не виходить. І хоча один з героїв картини вигукує: «Не втрачай віри, друже!», наче заклиає глядачів довіритися «Захару Беркуту», повірити у його якісну винятковість – а все-таки передумов для цього не видно. Розбиремося чому.

Релевантні слова: Захар Беркут hd онлайн Захар Беркут кіно кіно Захар Беркут 2020 дивитися онлайн Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут дивитися подивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут фiльм онлайн Захар Беркут гугл Захар Беркут скачати торрент

Схожі фільми: @wlelwhfk274 #qhtlfzn 1447 D04AXDW0 @cxdomqfo781 #imkwr 573 1DPV1FBU @wxzjixn977 #ynhzns 7930 AUOTGQ8FR0 @dabqfnl510 #glhdmccx 5499 OZQEF1FV @ompqcreo100 #zejtznur 4429 9M44XCVZH @egvshjc344 #rmnirxtu 9650 ULNODFWM @edfbivz913 #gcyxy 2099 351FURKL5AG @spmejpz735 #ijyerbxx 749 R2JV3LYNP3TW

.

Post Reply