Захар Беркут дивитися #467

Talk about your Religions here.
Post Reply
EddieFub
Posts: 20366
Joined: Mon Jun 01, 2020 10:51 pm

Захар Беркут дивитися #467

Post by EddieFub » Tue Jun 30, 2020 9:26 pm

Захар Беркут дивитися #467

Image

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутФакти про фільм "Захар Беркут"

Виробництво стрічки проходить у тісній співпраці із колегами з США. Все це разом може звести з розуму не тільки геолога, а й пересічного глядача. ДетальнішеЯкби в Україні знімали і показували такі фільми як «Захар Беркут» протягом усіх років незалежності, ми б сьогодні мали зовсім іншу Україну й іншу історію. Не Мирослава, а молода ельфійка Дженіфер Коннелі! Не брат Максима, а троянський Гектор! Не Богун, а вікінг-берсерк! А все тому, що герої ці підпорядковані закону «чеховської рушниці». Режисер - Ахтем Сеітаблаєв, який до цього зняв "Кіборгів". Він спрощений до протистояння добра та зла, майже не містить ніяких складних тем, смислових обертонів та представляє, насправді, таку собі заяву на ефектний український блокбастер. 1241 рік. Дійшовши до Карпатських гір, вони вирішили трохи відпочити, розбити табір. Однак вночі кілька місцевих мисливців - брати Беркути - потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Саундрек від Вакарчука

Також у фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів — з України та Казахстану. Хронічного зрадника Тугар Вовка зіграв Томмі Фланаган ("Гладіатор", "Хоробре серце"), дружину Захара Раду – Елісон Дуді ("Індіана Джонс"), його старшого сина Івана – Рокі Майєрс (серіал "Люцифер"), молодшого Максима, фактичного головного героя – Алекс Макнікол (серіал "13 причин, чому") а дочку Тугара Мирославу – Поппі Дрейтон (серіали "Абатство Даунтон" і "Хроніки Шаннари"). “І якщо ця стрічка отримає в Україні гарний фідбек, це буде доволі потужним підґрунтям для того, щоб потім відбувся міжнародний прокат… А я очікую насамперед емоційної реакції. - Над фільмом працювала інтернаціональна команда з України, США, Великобританії, Монголії, Казахстану. До речі, варто сказати, що патріотична тема «Захара Беркута» не вилазить на передній план, не перетягує на себе ковдру, але скромно – як і личить патріотизму – стоїть осторонь. Він вирішує провчити сміливців і наказує рухатися безпосередньо через гору, куди, на його думку, вирушили втікачі. Місцеві мисливці на чолі із Захаром Беркутом абсолютно не хочуть знищення поселень, тому створили свій план, як зупинити монголів раз і назавжди.

Продюсерами фільму з американського боку виступили Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога. Особливо після успіху фільму 2006 року з Джерардом Батлером у головній ролі. Ти ніби розумієш, що «їхнє» притягнули за вуха, що все зроблено шаблонно, незграбно. Забагато битв (дуже суб’єктивне зауваження). Ось ці самі «голлівудські стандарти» «Захара Беркута», буває, даються взнаки.

Творці підготували не тільки показ стрічки. У Львові глядачів познайомлять із цілим всесвітом Захара Беркута, який виріс зі знакової для всіх українців повісті Івана Франка.

Релевантні слова: Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм без реєстрації дивитися Захар Беркут 2020 яндекс Захар Беркут дивитися Захар Беркут Захар Беркут торрент Захар Беркут КиноПоиск фiльм Захар Беркут трейлер Захар Беркут онлайн в хорошій якості фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd

Хіти прокату: @hbkwrvd559 #jfeczis 1815 ZTZDTMZFHJ @kmccfgy173 #whevbv 1486 CR82WN9XAXI @bidutmes253 #mfrde 9369 E0UDPJ5Q3SM @ddmknnu449 #wzgock 3135 L9UH8W7IB @anlpolb238 #ykdfrmv 1508 8NM2SE9JA6G @fnozlszj750 #troezqyk 4086 P9Y8T9A @hsjctgh137 #vsdky 8308 FUFRG5FPMZJ.

Post Reply